شرکت پاک سان انرژی اسپادان با وب‌سایت: https://paksunenergy.ir در زمینه انرژی های نو و تجدید شونده فعالیت می کند. از آنجا که برخی از مطالب سایت در حریم خصوصی علمی و دارای مالکیت فکری است ، استفاده کنندگان سایت لازم است موارد ذیل را رعایت و قبول نمایند.

قبول دریافت IP سایت: هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه لازم می باشد.

 کوکی : هنگامی که نظر خود را در سایت ما ثبت میکنید، لازم است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. حفظ اطلاعات در کوکی ها ممکن است تا یکسال ذخیره بماند. لذا در هنگام  ورود به عنوان یک بازدید کننده، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” مرا به یاد داشته باش”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

هنگام نگارش یک مقاله یا ویرایش آن، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

حفظ مطالب خاص: برخی از صفحات سایت دارایی ارزش علمی و اسناد خاص شرکت می باشد، لذا ممکن است آنها برای عموم قابل دسترس نباشد. استفاده کننده قبول می نماید در رخنه و بازگشایی این صفحه ها اقدام ننماید. هرگونه اقدام برای دسترسی به این اطلاعات و کسب آن بدون اجازه شرکت  جرم محسوب شده و شرکت مجاز به اقدام قضایی علیه سواستفاده کنندگان می باشد.

اشتراک اطلاعات شما: شرکت حفظ اطلاعات شما را به عهده نمی گیرد. لذا هنگام استفاده از سایت و مشارکت در قسمت های مختلف سایت  لازم است نکات ایمنی را دقت نمایید. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال هکرها و سواستفاده کنندگان از سایت را به عهده نمی گیرد. هنگامی که شما از این وب سایت استفاده می کنید تمام مسئولیت حفظ اطلاعات شما به عهده خود شما خواهد بود.

قرار دادها : چنانچه قصد کار جدی و عقد قرار داد با این شرکت را دارید، قبول می نمایید که ارتباط به صورت مستقیم و از طریق مراجعه به آدرس شرکت باشد.

 

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به شرکت پاک سان انرژی اسپادان می باشد.(1401-1389)